اعطای نمایندگی فروش و بازریابی جت پرینترهای صنعتی و برچسب چسبانهای اتوماتیک ( مربوط به شرکت سپندافزار و ساخت ایران ) در استانهای : آذربایجان ، خراسان ، تهران ، قزوین ، مازندران ، گیلان ، یزد ، فارس و سایر استانها

شـــرايط و ضوابط عمومي واگذاري نمايندگي  و بازریاب فروش از سوی شركت سپندافزار

شرايط عمومی شرکت  براي شروع همكاری با نمايندگی فروش با توجه به اصول مسلم بازرگانی ورعايت حداقل موازين قانونی به منظور تعامل برای يك همكاری دوجانبه  و موفق  به قرار زیر است :

۱-     متقاضی نمايندگی دارای شخصيت حقيقی و حقوقی معتبر باشد و اعتبار ايشان برای شرکت محرز گردد. ( شرکتهای ماشین ساز در اولویت میباشند )

۲-     متقاضی توانايی مالی كافی برای شروع  همکاری را داشته باشد

۳-   متقاضی حقيقی یا حقوقی دارای توانايی كافی در امر  فنی ، صنعتی و …  در حوزه مورد نظر خود را  داشته باشد به ترتيبی كه توانايی فروش آنها متناسب توليد شرکت از يكسو و از سوی ديگر با توجه به تراكم جمعيتی منطقه مورد فعاليت نماينده  جوابگوی برنامه تدارك ديده شده از طرف شرکت برای فروش در آن منطقه باشد.

۴-     حداقل سفارش متقاضي باید تعیین گردد .

۵-   متقاضي در صورت تمايل به خريد اعتباری ،توانايي  سپردن اسناد ضمانتی كافی نزد شرکت سپندافزار را داشته باشد.

 اسناد اعتباري قابل قبول    الف: ضمانتنامه بانكي     ب: برات كارت بانكی    ج : سایر موارد

۶- قيمتهاي اعلامي از طرف شرکت برای اعمال سياست يكسان در كل كشور از جانب متقاضی رعايت گردد.

۷-   براي هر متقاضی با توجه به حوزه فعاليت برنامه مدون از سوی شرکت ارائه خواهد شد كه به محض رسيدن حداقل  سطح فروش در منطقه فوق واگذاری نمايندگی فروش محصولات و ساير تسهيلات تدارك ديده شده با توجه به سياست روز شرکت و تواناييهای آن انجام خواهد گرفت .

۸-     نظرات مشتريان به عنوان بالاترين مرجع قضاوت و كنترل كيفيت توسط نمايندگان به شرکت ارجاع داده شود.

۹- نياز روز مشتری با توجه به شرايط بازار و پيشرفت سطح خواسته های مشتری به شرکت منعكس گردد.

۱۰- كليه موارد فوق ضوابط عمومي واگذاری نمايندگي از سوی شرکتها براي حصول اطمينان در معاملات به منظور تعامل دوجانبه با نمايندگان فروش  برای رسيدن به سود مشترك خواهد بود و شرکت  سپندافزار از پيشنهادات جديد  شما براي پويـا نگهداشتن توليد وفروش استقبال نموده و نظرات شما را به گرمي استقبال مينمايد. در هر صورت نمايندگان فروش اعضا خانواده سپندافزار محسوب مي شوند .

جهت ارائه مدارک اولیه و توانایی های خود میتوانید مستندات خود را به شماره  همراه ۰۹۱۲۱۷۷۱۳۸۱  فقط بصورت پیام در واتسپ اعلام نمایید . با تشکر محمدی ( شرکت سپندافزار )

سپندافزار تولید کننده جت پرینترهای صنعتی و برچسب چسبانهای اتوماتیک ( کارخانه شهرک صنعتی بهارستان کرج )

جت پرینتر یا چاپگر صنعتی جوهرافشان
ink jet printer and labeling machine
سپندافزار ساخت جت پرینتر و لیبل زن ایرانی
سپندافزار تولید جت پرینتر و برچسب چسبان

نظرها بسته شده.