0

خرید انواع مدل های جت پرینتر دستی و اتوماتیک سپند افزار

شاید تا به حال نام دستگاه جت پرینتر را شنیده باشید. از این دستگاه برای چاپ اطلاعات بر روی کالا ها استفاده می شود که در انواع مختلفی تولید می شود. هر کدام از این جت پرینترها، ویژگی های مخصوص به خود را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این مقاله همراه شوید.

جت پرینتر چیست؟

جت پرینتر ماشینی است که به واسطه ی کارایی که دارد در کارخانجات تولیدی نظیر: صنایع غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، صنایع دارویی، صنایع ساختمانی، سلولوزی، صنایع چوب، صنایع کشاورزی، صنایع شیمیایی، صنایع نظامی، صنایع تولیدی شیشه و … مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک جت پرینتر تولیدکنندگان می توانند اطلاعات مهم مثل: تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مواد تشکیل دهنده، قیمت و … را به اطلاع مشتری و مصرف کنندگان برسانند.

جت پرینتر

کاربرد جت پرینتر

همانطور که گفتیم کالاهای مختلف باید دارای اطلاعاتی باشند که دانستن آن ها برای مصرف کننده ضروری است و اعتماد و اطمینان او را جلب می کند. ضرورت این اطلاعات برای برخی از کالاها مانند مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و … بیشتر می باشد؛ زیرا به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است. این اطلاعات را باید به کمک جت پرینتر بر روی بسته بندی کالاها چاپ نمود.

نصب جت پرینتر

معمولا جت پرینتر ها در انتهای خط تولید نصب می شوند. وقتی که کالای مورد نظر تولید شد و به صورت دلخواه بسته بندی آن انجام گرفت، نوبت به درج اطلاعات بر روی آن می رسد. به همین دلیل در انتهای خط تولید، جت پرینتر قرار دارد تا با عبور کالا از رو به روی آن، اطلاعات مورد نظر را بر روی محل مورد نظر چاپ نماید.

البته این فعالیت مربوط به جت پرینترهای صنعتی ثابت است. در نوع دیگر جت پرینترها که به صورت دستی کار می کند دیگر نیازی نیست دستگاه به قسمتی از خط تولید نصب شود، بلکه فردی با در دست داشتن دستگاه، اطلاعات را بر روی بسته بندی محصولات چاپ می کند. از جت پرینتر دستی برای کالاهایی که سنگین هستند و امکان حمل و نقل آن ها وجود ندارد و یا برای کارگاه های کوچک با تعداد کم تولیدات، مورد استفاده قرار می گیرد.

جت پرینترهای صنعتی چیست؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم برخی از انواع جت پرینترها، در انتهای خط تولید نصب می شوند. کالاهایی که تولید می شوند توسط نوار نقاله به حرکت در می آیند و در آخر از رو به روی دستگاه جت پرینتر عبور خواهند کرد.

دستگاه جت پرینتر که دارای سنسور است زمانی که کالا از رو به روی آن عبور کرد، آن را تشخیص می دهد و فرمان چاپ را ارسال می کند و به این صورت اطلاعات مورد نظر بر روی کالا چاپ می شوند. این نوع جت پرینتر برای کارخانه های بزرگ که تعداد تولید محصول آن ها در طول روز زیاد است و همچنین، کالاهای کوچک و کم وزن را تولید می کنند بسیار مفید است زیرا سرعت کارشان را بالا می برد.

خرید جت پرینترهای صنعتی

انواع مختلفی از جت پرینترهای صنعتی در بازار وجود دارند. شما می توانید با در نظر داشتن نیاز روزانه خود، بودجه ای که در اختیار دارید و نوع بسته بندی کالاهایتان و … از میان انواع جت پرینتر های صنعتی، خرید خود را انجام دهید تا به این صورت بتوانید نتیجه دلخواهتان را از این دستگاه دریافت نمایید.

تعمیر و سرویس جت پرینترهای صنعتی

هر دستگاهی باید به صورت دوره ای تعمیر و سرویس شود تا کیفیت کار با آن افزایش یابد. جت پرینترهای صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند به همین دلیل شما باید به صورت دوره ای و در زمان های مشخص، به تعمیر و سرویس آن ها بپردازید تا طول عمر استفاده از آن ها افزایش یابد و همچنان پر قدرت و با کیفیت بالا، به کار خود ادامه دهد.

جت پرینترهای دستی

همانطور که گفتیم جت پرینتر انواع مختلفی دارد. یکی دیگر از انواع جت پرینتر، جت پرینتر دستی یا پرتابل نام دارد. اگر صاحب یک کارگاه کوچک یا یک فروشگاه هستید و یا آن که محصولاتی که تولید می کنید دارای ابعاد بزرگی هستند و نمی توانید آن ها را از روی نوار نقاله به حرکت درآورید، بهتر است از جت پرینترهای دستی استفاده کنید.

این جت پرینترها کار چاپ اطلاعات را برای شما راحت می کنند و دیگر نیازی نیست کالا را نزدیک دستگاه بیاورید بلکه این شما هستید که دستگاه را به کالا نزدیک می کنید و با فشردن دکمه مورد نظر، اطلاعات را بر روی کالا چاپ می کنید.

قیمت جت پرینترهای دستی

جت پرینترهای دستی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی ها و کاربرد های مخصوص به خود را دارند و نیاز های مختلفی از مصرف کنندگان را برطرف می کنند. به همین دلیل قیمت جت پرینترهای دستی با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر امکانات و کیفیت بالاتری در ساخت جت پرینتر دستی وجود داشته باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر می رود. ایرانی یا خارجی بودن دستگاه نیز بر قیمت آن بسیار موثر خواهد بود و جت پرینترهای ساخت داخل از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند.

جت پرینتر های لیزری

یک نوع جت پرینتر که پیشرفته محسوب می شود، جت پرینترهای لیزری اند. نحوه کار این نوع جت پرینتر به این صورت است که برای چاپ اطلاعات، به جای استفاده از جوهر، از لیزر استفاده می شود و در واقع اطلاعات با استفاده از پرتوهای نوری، بر روی سطح مورد نظر حکاکی می شوند. به خاطر حک شدن اطلاعات بر ری بسته بندی ها، امکان پاک شدن آن ها بسیار کم است به عبارت دیگر ماندگاری و کیفیت و دقت چاپ اطلاعات با استفاده از لیزر بسیار بالاتر از نوع دیگر است. بر روی برخی از محصولات که نمی توان از جوهر استفاده کرد، جت پرینتر لیزری بهترین گزینه برای چاپ اطلاعات لازم می باشد.

جت پرینترهای اتوماتیک

جت پرینتر های اتوماتیک کار خود را به صورت اتوماتیک انجام می دهند و مجهز به سنسور تشخیص کالا و تشخیص رنگ می باشند. به این صورت که وقتی کالا از رو به روی سنسور دستگاه عبور کند دستگاه فرمان چاپ اطلاعات را صادر می کند و با انتخاب رنگ مورد نظر، اطلاعات را چاپ می نماید. سرعت چاپ اطلاعات با این نوع جت پرینتر، بالا است به همین دلیل برای کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که قصد خرید جت پرینتر را دارید با در نظر داشتن نیاز خود و با توجه به اطلاعاتی که در بالا ذکر کردیم می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

راهنمای راه اندازی سریع جت پرینتر دستی مدل SA805 سپندافزار

 

 • ابتدا نرم افزار دستگاه را نصب نمایید.
 • پیام نوشته شده توسط نرم افزار را با میکرو اس دی ( Micro SD ) به دستگاه منتقل نمایید.
 • مطمئن باشید که فیش باتری به چاپگر متصل شده است.(اگر تمامی LED ها در چاپگر پس از چند ثانیه خاموش بودند یعنی شارژ باتری مناسب است و میتوانید با چاپگر شروع به کار نمایید.)
 • کارتریج رابا فشردن اهرم پشت آن از محفظه طلقی شکل خود خارج نموده و با دستمال کاغذی تمیز نمایید.
تصویر ۱
تصویر ۲
 • در حالتیکه دستگاه خاموش است کارتریج را جا زده  و ضامن آنرا قفل نمایید .  در زمان جا زدن کارتریج حتما مطمئن باشید که چاپگر خاموش است ، در غیر اینصورت  دستگاه  یا  کارتریج  آسیب خواهد دید.
 • دستگاه را با کلید خاموش و روشن مربوطه روشن نمایید.
 • برای تست و قلقگیری دستگاه ابتدا از یک کاغذA4 سفید استفاده نمایید.
 • دستگاه را از طریق غلطکهای مربوطه بر روی کاغذ قرار داده و با یک سرعت متوسط  دستگاه را بر روی کاغذ حرکت دهید.
 • به محض اینکه سرعت دست شما ثابت گردید ، ماشه چاپگر را بچکانید تا دستگاه  متناسب با سرعت دست شما شروع به چاپ نماید ،  حرکت دست را همچنان بعد از چکاندن ماشه ادامه دهید تا چاپگر با سرعت دست شما چاپ را به پایان برساند.
 • برای اینکه مکان چاپ و طریقه چاپ گرفتن صحیح را به خوبی انجام دهید ، لازم است که چندین بار این حرکت را بر روی کاغذA4   انجام دهید    تا  قلقهای گرفتن چاپ  صحیح  را فرا گیرید.
 • بعد از اتمام کار حتما دستگاه را خاموش و کارتریج را در محفظه طلقی خود قرار دهید تا مانع از خشک شدن کارتریج شوید.
 • از کارتریج دستگاه میبایستی چند روز یکبار چاپ بزرگی گرفت تا نازلهای آن خشک نگردد و لازم به ذکر است که کارتریج اگر استفاده نگردد خشک شده و شامل گارانتی نمیباشد.

با تشکر

برای انتخاب یک جت پرینتر دستی چه نکاتی لازم است بدانید ؟

 

امکانات جت پرینتر دستی
 • جت پرینتر دستی میبایستی خیلی سبک باشد تا دست اپراتور خسته نشود ( جت پرینترهای دستی وزنی معادل ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ گرم دارند ، درحالیکه جت پرینتر دستی سپند افزار دارای وزن ۵۵۰ گرمی میباشد)
 • بهتر است جت پرینتر دستی ساخت ایران باشد تا در بحث خدمات و قطعات یدکی به مشکل نخورید و به دلار یا یور خدمات و قطعات پرداخت نکنید.
 • جت پرینتر دستی را از کارخانه تولید کننده تهیه نمایید تا خدمات بهتر و سریعتری دریافتی نمایید ( خرید از واسطه باعث کند شدن خدمات خواهد شد )
 • به باتری تعبیه شده در جت پرینتر دستی دقت نمایید ( باتری تعبیه شده بسته به نوع آن میتواند چند صد هزارتومان تفاوت قیمت داشته باشد )
 • در جلوی هد جت پرینتر دستی میبایستی حتما دو غلطک برای راحتی حرکت دست بر روی محصول و حفظ فاصله مناسب کارتریج با محصول وجود داشته باشد ( درغیر اینصورت کارتریج با محصول در سایش قرار میگیرد و زودتر معیوب میشود یا در حین چاپ کارتریج بر روی چاپ کشیده شده و جوهر را پخش مینماید )
 • به حجم کارتریج جت پرینتر دستی که میخرید دقت نمایید ( برخی از کارتریج ها ۴ میلی لیتر میباشند ، درحالیکه کارتریج جت پرینتر دستی سپندافزار ۴۲ میلی لیتر میباشد )
 • به نوع جوهر کارتریج درخواستی خود دقت نمایید به علت اینکه این کارتریجها در مدلهای مختلفی بسته به چسبندگی جوهر به محصول ( به عنوان مثال به پلاستیک یا شیشه و .. ) ، میزان زود خشکی ، ته رنگ جوهر ، مقاومت در مقابل سایش و … میتواند تا ۳۰ الی ۴۰ درصد در قیمت کارتریج تاثیر گذار باشد .
 • با خرید از کارخانه تولید کننده ، شما آخرین ورژن دستگاهها و تغییرات نهایی را دریافت مینمایید ( مدلهای قدیمی تر علاوه بر امکانات کمتر ارزانتر نیز میباشند و بهتر است که دستگاه به روز خریداری نمایید )
 • سپندافزار کارخانه تولید کننده جت پرینترهای صنعتی و لیبل چسبانهای اتوماتیک میباشد و دفتر مرکزی و کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان کرج واقع شده است ( در کلیه نقاط کشور شعبه ای ندارد و فقط در برخی نقاط نمایندگی فروش دارد )

فروش جت پرینتر صنعتی دست دوم

فروش جت پرینتر دست دوم از طریق تماس با مشتریان قبلی شرکت سپندافزار و توافق قیمتی برای مشتریان جدید میسر میباشد

جت پرینتر دستی مدل SA805

پیشنهاد سپندافزار بسته به نیاز مشتری یکی از دو مدل جت پرینتر پر فروش این شرکت می باشد:

 1. جت پرینتر دستی سپندافزار مدل SA805
 2. جت پرینتر تمام اتوماتیک سپندافزار مدل SA820

فیلم آموزشی جت پرینترهای دستی و اتوماتیک سپندافزار

جت پرینتر اتوماتیک و دستی

جت پرینتر دستی مدل SA806,SA805,SA802

جت پرینتر دستی مدل SA806,SA805,SA802
جت پرینتر دستی مدل SA806,SA805,SA802
(۱) قابل استفاده در کلیه صنایع مانند : دارویی ، آرایشی ، بهداشتی ، لبنی ، غذایی و … (۲) ماکزیموم ارتفاع چاپ تک هد تا ۱۲.۷mm یا ۶ خط فارسی یا لاتین
(۳) فاصله هد تا محصول ماکزیموم ۳mm (۴) با قابلیت گرافیک فوق العاده بالا و با رزولیشن dpi 300
(۵) دارای نرم افزار تحت ویندوز با تنوع فونت و زبان فراوان ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، روسی و … ) (۶) قابلیت چاپ تاریخ اتوماتیک ، ساعت ، آرم ، شیفت کاری ، سریال و ….
(۷) برگزیده از بهترین هد دنیا با تکنولوژی HP (۸) قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح مانند پلاستیک ، سلفون ، کاغذ ، کارتن ، فلز ، شیشه و …
(۹) بدون نیاز به سرویس و نگهداری و فوق العاده ساده (۱۰) دارای کارتریجی که شامل نازل ، فیلتر و مخزن جوهر میباشد ، بطوریکه با هر بار تعویض کارتریج هد چاپگر نیز تعویض میگردد
(۱۱) ارائه شده در دو نوع کارتریج کاغذی یا PVC ( جهت سطوح پلاستیکی ) (۱۲) دارای یک (۸۰۲) ، ده (۸۰۵) و نود و نه (۸۰۶) حافظه پیام
(۱۳) ارائه شده در سه مدل : ۸۰۶ ( با OLED) و ۸۰۵ و ۸۰۲ با امکانات نرم افزاری ، سخت افزاری و باتری متفاوت

نکات مهم :

 1. توجه داشته باشید که از امتیازات خیلی مهم یک جت پرینتر دستی سبک بودن آن میباشد و جت پرینتر دستی سپندافزار دارای وزن بسیار کمتری نسبت به نمونه های چینی و … میباشد (نمونه های چینی حدود ۱۲۰۰ گرم وزن دارند) و همانطوریکه در عکس زیر میبینید وزن آن ۵۵۴ گرم میباشد و باعث میشود که دست اپراتور خسته نشود
 2. نوع جوهر در جت پرینتر دستی خیلی مهم میباشد ، بطوریکه در بعضی از جوهر ها ی نامرغوب شما مشاهده خواهید کرد که جوهر بر روی سطح کم رنگ بود یا به راحتی پاک میگردد

این جت پرینتر دستی ارزان قیمت در دو مدل زیر به ترتیب قیمت ارائه میگردد :

 • الف ) مدلی که دارای امکانات نرم افزاری کامل ، دو کاناله ، ده حافظه پیام ، دارای باتری شارژی لیتیومی و امکان استفاده کارتریج کاغذی و PVC میباشد ( با قیمت رقابتی )
 • ب ) مدلی که امکانات نرم افزاری کمتری دارد ، یک کاناله ، یک حافظه پیام و باتری شارژی آن نیز از نوع نیکل کادمیوم میباشد (با قیمت رقابتی)

(باتری شارژی لیتیومی نسبت به باتری شارژی نیکل دارای زمان نگهداری شارژ و طول عمر به مراتب بالاتری می باشد)

تذکر۱: این جت پرینتر میتواند بسته به مدل آن با دو مدل کارتریج ارائه گردد :

 1. کارتریج جهت سطوح نفوذ پذیر (مانند کاغذ و کارتن)
 2. کارتریج جهت سطوح نفوذ ناپذیر (مانند : شیشه – فلز – پلاستیک و…)

تذکر ۲: کارتریج مخصوص سطوح نفوذ ناپذیر نیز بسته به نوع کیفیت آن در مدلهای متنوعی ارائه میگردد

( توجه داشته باشید که عدم توجه به این نکته باعث میشود که چاپ مناسبی بر روی محصول نداشته باشید یا چاپ به راحتی پاک گردد )

موارد کاربردی جت پرینتر دستی :

محصولات سنگینی که حمل و انتقال آنها دشوار بوده و یا محصولاتی که تیراژ کمی داشته باشند مانند :

 • جت پرینتر صنعتی دستی برای بشکه
 • جت پرینتر صنعتی دستی برای کارتن
 • جت پرینتر صنعتی دستی برای گالن
 • جت پرینتر دستی برای کیسه
 • جت پرینتر دستی برای بسته بندی گوشت
 • جت پرینتر دستی برای بسته بندی مرغ
 • جت پرینتر دستی جهت ظروف پلاستیکی
 • جت پرینتر دستی جهت قوطی یا ظروف فلزی

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA810

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA810
جت پرینتر اتوماتیک مدل SA810
(۱) قابل استفاده در کلیه صنایع مانند : دارویی ، آرایشی ، بهداشتی ، لبنی ، غذایی و … (۲) ماکزیموم ارتفاع چاپ تک هد ۱۲.۷mm یا ۶ خط فارسی یا لاتین
(۳) فاصله هد تا محصول ماکزیموم ۳mm (۴) با قابلیت گرافیک فوق العاده بالا و با رزولیشن dpi 300
(۵) دارای نرم افزار تحت ویندوز با تنوع فونت و زبان فراوان ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، روسی و … ) (۶) قابلیت چاپ تاریخ اتوماتیک ، ساعت ، آرم ، شیفت کاری ، سریال و ….
(۷) برگزیده از بهترین هد دنیا با تکنولوژی HP (۸) قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح مانند پلاستیک ، سلفون ، کاغذ ، کارتن ، فلز ، شیشه و …
(۹) بدون نیاز به سرویس و نگهداری و فوق العاده ساده (۱۰) دارای کارتریجی که شامل نازل ، فیلتر و مخزن جوهر میباشد ، بطوریکه با هر بار تعویض کارتریج هد چاپگر تعویض میگردد
(۱۱) ارائه شده در دو نوع کارتریج کاغذی یا PVC ( جهت سطوح پلاستیکی ) (۱۲) قابلیت چاپ بارکد میله ای یا دو بعدی
(۱۳) قابلیت نصب بر روی دستگاه کارتن چسب زن (۱۴) دارای یک حافظه پیام

جت پرینتر مدل ۸۱۰ با تسمه نقاله کوچک (طول ۶۰ سانتیمتر و عرض ۱۵ سانتیمتر) :

جت پرینتر مدل ۸۱۰ با تسمه نقاله کوچک (با ابعاد طول ۶۰ سانتیمتر و عرض ۱۵ سانتیمتر)، یک دستگاه پرینتر مناسب برای کارهای کوچک و تیراژ کم است. این پرینتر به صورت رومیزی طراحی شده و قابلیت ارائه در شکل فراهم می‌کند. با استفاده از تسمه نقاله کوچک از ابعاد ۶۰ سانتیمتر در طول و ۱۵ سانتیمتر در عرض، می‌توانید قطعات کوچک را روی سطح پرینتر قرار داده و فرآیند چاپ را به صورت خودکار انجام دهید.

تسمه نقاله دارای یک موتور و گیربکس کوچک با ولتاژ ۲۲۰ ولت است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تسمه نقاله با حرکت پیوسته و دقیق، قطعات را به طور مداوم جابجا می‌کند تا فرآیند پرینتینگ دقیق و همسان را تضمین کند. با استفاده از این پرینتر، می‌توانید به راحتی نمونه‌ها، برچسب‌ها، لوگوها و سایر الگوهای کوچک را چاپ کنید.

با توجه به ابعاد کوچک و طراحی رومیزی این پرینتر، آن را می‌توان در محیط‌های کاری کوچک، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌های مدل‌سازی و سایر فضاهای مشابه استفاده کرد.

جت پرینتر مدل ۸۱۰ با تسمه نقاله کوچک

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA820

جت پرینتر اتوماتیک SA 820
جت پرینتر اتوماتیک SA 820
(۱) قابل استفاده در کلیه صنایع مانند : دارویی ، آرایشی ، بهداشتی ، لبنی ، غذایی و … (۲) ماکزیموم ارتفاع چاپ تک هد ۱۲mm یا ۶ خط فارسی یا لاتین
(۳) فاصله هد تا محصول ماکزیموم ۳mm (۴) با قابلیت گرافیک فوق العاده بالا و با رزولیشن dpi 300
(۵) دارای نرم افزار تحت ویندوز با تنوع فونت و زبان فراوان ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، روسی و … ) (۶) قابلیت چاپ تاریخ اتوماتیک ، ساعت ، آرم ، شیفت کاری ، سریال و ….
(۷) برگزیده از بهترین هد دنیا با تکنولوژی HP (۸) قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح مانند پلاستیک ، سلفون ، کاغذ ، کارتن ، فلز ، شیشه و …
(۹) بدون نیاز به سرویس و نگهداری و فوق العاده ساده (۱۰) دارای کارتریجی که شامل نازل ، فیلتر و مخزن جوهر میباشد ، بطوریکه با هر بار تعویض کارتریج هد چاپگر تعویض میگردد.
(۱۱) ارائه شده در دو مدل با کارتریج کاغذی یا PVC ( جهت سطوح پلاستیکی ) (۱۲) قابلیت چاپ بارکد میله ای یا دو بعدی ( بارکد اصالت )
(۱۳) قابلیت نصب بر روی کارتن چسب زن (۱۴) دارای صد حافظه پیام
(۱۵) دارای صفحه نمایشگر لمسی ،جهت تنظیمات چاپگر

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860
جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860
(۱) ارئه شده در مدلهای ۶ هد و ۵ هد (۲) دارای رزولیشن ۳۰۰dpi
(۳) ارئه شده در مدل های با بدنه آهنی( رنگ الکترواستاتیک ) و بدنه استیل (۴) دارای آسانسور مخصوص و دقیق ، جهت تنظیم چشم تخم مرغ
(۵) دارای آسانسور بالانس دستگاه با شانه تخم مرغ (۶) استفاده از بهترین هد و کارتریج روز دنیا ( تکنولوژی HP )
(۷) بدون نیاز به شستشو و تعمیرات (۸) تحت ویندوز
(۹) قابلیت چاپ آرم یا لوگو ، تاریخ اتوماتیک و … (۱۰) دارای زبان انگلیسی ، فارسی و … (به علت تحت ویندوز بودن)
(۱۱) دارای صد حافظه پیام (۱۲) دارای منوهای فارسی
(۱۳) دارای صفحه لمسی و کاربری فوق العاده ساده (۱۴) با سرعت ۳۶ شانه در دقیقه ( ۶ کارتن در دقیقه )
(۱۵) دارای تسمه نقاله استاندارد به طول ۲ متر و عرض ۴۰ سانتیمتر (۱۶) قابلیت رگلاژ ارتفاع تسمه نقاله از ۷۰ الی ۹۰ سانتیمتر
(۱۷) امکان تنظیم سه نوع پیام در یک شانه تخم مرغ (۱۸) امتیاز مهم کارتریجHP به همراه داشتن فیلتر، نازل و جوهر در یک مخزن میباشد ، که در نتیجه سهولت در تعمیرات و نگهداری را به همراه دارد و با تعویض کارتریج هد چاپگر شما تعویض میشود .

مزایای جت پرینتر تخم مرغ مدل SA860 سپندافزار نسبت به سایر جت پرینتر ها :

۱- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای منوی های فارسی و صفحه لمسی مربوطه با کاربری راحت :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۲- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای آسانسور و پیچهای تنظیم فوق العاده راحت ( برای بالانس کردن دستگاه و تنظیم موقعیت چشم محصول به کار میروند ) :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۳- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای تسمه نقاله ای به طول دو متر و قابلیت رگلاژ ارتفاع از ۷۰ الی ۹۰ سانتیمتر :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۴- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای پیچ تنظیم و بالانس هد بطور مجزا ( برای هر شش هد دستگاه ) :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۵- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای شش هد مجزا و قابلیت رگلاژ ( و با قابلیت ۵ هد شدن ) :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۶- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای خط کش و قابلیت تنظیم ارتفاع جهت شانه های مختلف :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۷- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدلSA860 دارای راه بند انتهای تسمه نقاله :

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

۸- جت پرینتر تخم مرغ سپندافزار مدل SA860 دارای پیچ رگلاژ تسمه نقاله :

تسمه نقاله این چاپگر از نوع تسمه ای بوده ( تسمه PVC ) و نسبت به سایر تسمه نقاله ها تقریبا دارای لرزش نمیباشد ( باعث کیفیت چاپ بالاتری خواهد بود )

جت پرینتر اتوماتیک تخم مرغ مدل SA860

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA710

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA710
(۱) استفاده از تکنولوژی پیزوالکتریک و دارای ۱۲۸ نازل (۲) استفاده از RAM ) Micro SD مخصوص موبایل ) جهت انتقال پیام از کامپیوتر به چاپگر یا با اتصال کابل مخصوص آن
(۳) دارای رزولیشن ۱۸۵ dpi (۴) امکان چاپ از ۲ الی ۱۸ میلیمتر ( یک تا هشت خط لاتین یا فارسی )
(۵) هزینه نگهداری پایین (۶) امکان چاپ تاریخ تولید و انقضاء اتوماتیک
(۷) دارای پورت سریال : RS232 (۸) دارای فیلتر هیدرولیک
(۹) امکان چاپ متوالی (۱۰) فاصله هد تا محصول بین ۱ الی ۱۰ میلیمتر
(۱۱) عدم نیاز به تنظیم غلظت (۱۲) دارای آسانسور صلیبی جهت تنظیم موقعیت چاپ ( راحتی تنظیم )
(۱۳) دارای نرم افزار تحت ویندوز با تنوع فونت و زبان فراوان ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، روسی و … ) (۱۴) قابل استفاده در انواع صنایع مانند : لبنی ، غذایی ، دارویی ، شوینده ، آرایشی ، بهداشتی ، شیرینی ، شکلات ، رنگ ، روغن ، مواد شیمیایی ، سموم ، صنعتی و …
(۱۵) دارای صفحه نمایش Text (۱۶) دارای یک حافظه پیام و تمام اتوماتیک جهت خط تولید شما

مواد مصرفی این چاپگر شامل : کارتریج جوهر ، قوطی اسپری شستشو ، فیلتر و اورینگ مربوطه می باشد

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA720

جت پرینتر اتوماتیک مدل SA720
<جت پرینتر اتوماتیک مدل SA720
(۱) استفاده از تکنولوژی پیزوالکتریک و دارای ۱۲۸ نازل (۲) ویرایش پارامترهای پیام توسط کیبرد لمسی دستگاه (مدل SA720 )
(۳) استفاده از RAM ) Micro SD مخصوص موبایل ) جهت انتقال پیام از کامپیوتر به چاپگر یا با اتصال کابل مخصوص آن (۴) دارای رزولیشن ۲۰۰ dpi
(۵) امکان چاپ از ۲ الی ۱۸ میلیمتر ( یک تا هشت خط لاتین یا فارسی ) (۶) هزینه نگهداری پایین
(۷) امکان چاپ لوگو یا آرم ، شیفت کاری ، تاریخ اتوماتیک ، شماره سریال ، ساعت ، دقیقه ، شمارنده و … (۸) دارای پورت سریال : RS232
(۹) امکان چرخش متون ثابت تا ۹۰ درجه (۱۰) دارای فیلتر هیدرولیک
(۱۱) امکان چاپ متوالی (۱۲) فاصله هد تا محصول بین ۱ الی ۱۰ میلیمتر
(۱۳) قابلیت چاپ تاریخ ، ساعت ، سریال ، شیفت کاری ،چاپ وارونه و … (۱۴) عدم نیاز به تنظیم غلظت
(۱۵) دارای آسانسور صلیبی جهت تنظیم موقعیت چاپ ( راحتی تنظیم ) (۱۶) دارای نرم افزار تحت ویندوز با تنوع فونت و زبان فراوان ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، روسی و … )
(۱۷) قابل استفاده در انواع صنایع مانند : لبنی ، غذایی ، دارویی ، شوینده ، آرایشی ، بهداشتی ، شیرینی ، شکلات ، رنگ ، روغن ، مواد شیمیایی ، سموم ، صنعتی و … (۱۸) دارای صفحه نمایشی لمسی ( Touch Screen )
(۱۹) دارای صد حافظه پیام (۲۰) دارای صفحه نمایشگر لمسی جهت تنظیمات و نمایش پیام