0

خرید انواع دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک

برای آن که اطلاعات ضروری بر روی محصولات مختلف درج شود، از لیبل و برچسب استفاده می شود. این لیبل ها باید توسط دستگاه لیبل چسبان بر روی محصول چسبانده شود. اگر دقت کرده باشید هر محصولی از بسته بندی خاصی با جنس های مختلفی استفاده می کند به همین دلیل باید از دستگاه لیبل چسبانی استفاده بشود که قابل استفاده بر روی آن بسته بندی مورد نظر باشد. یکی از دستگاه های لیبل چسبان، لیبل چسبان اتوماتیک است که در این جا به بررسی آن می پردازیم.

دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک چیست؟

برای لیبل زدن بر روی محصولاتی که بسته بندی تخت و صافی دارند از لیبل چسبان تاپ یا تخت اتوماتیک استفاده می شود.کسانی که تیراژ تولیدات آن ها زیاد است و قصد صرفه جویی در هزینه های خود را دارند، بهتر است از این دستگاه برای لیبل زدن استفاده کنند. همانطور که مشخص است این دستگاه به صورت اتوماتیک عمل می کند یعنی محصول مورد نظر از روی نوار نقاله عبور می کند و در محل مناسب خود، بر روی آن لیبل زده می شود.

بهتر است دستگاه لیبل زن اتوماتیک بعد از دستگاه های بسته بندی قرار بگیرد به این صورت که محصولات بعد از آن که بسته بندی شدند توسط نوار نقاله حرکت داده شده و بعد از عبور از روبه روی دستگاه لیبل چسبان، به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست لیبل بر روی محصول چسبیده می شود. برای این دستگاه می توان از لیبل هایی استفاده کرد که پشت چسب دار هستند. این لیبل ها در کارخانه به صورت رولی تولید می شوند و به وسیله دستگاه لیبل چسبان بر روی محصول چسبانده می شوند.

ویژگی دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک چیست؟

 • از این دستگاه می توان در امتداد خط تولید و بیرون از خط تولید به وسیله اپراتور استفاده نمود.
 • این دستگاه قابلیت استفاده از انواع لیبل های پشت چسب دار شفاف و کاغذی را دارد.
 • برای تشخیص لیبل و ارسال فرمان استپ به موتور کشنده لیبل، مجهز به سنسور است.
 • برای لیبل زدن بر روی محصولات مختلف در اندازه های متفاوت، قابل تنظیم است.
 • اندازه لیبل آن، قابل تنظیم می باشد.
 • سرعت نوار نقاله به وسیله اینورتر قابل تنظیم است.
 • برای چسبیده شدن بهتر لیبل بر روی محصول دارای سیستم براش است.
 • می توان به وسیله آن بین ظروف و محصولات فاصله انداخت تا تداخلی بینشان ایجاد نشود.
 • جنس صفحه مکانیک در آن می تواند از سه جنس استیل، آهن با رنگ الکترو استاتیک و آلومینیوم با پوشش آنادایز باشد.
 • طول و عرض نوار نقاله آن با درخواست مشتری ساخته می شود.
 • ارتفاع و موقعیت صفحه مکانیک نسبت به محصول به وسیله آسانسور صلیبی قابل تنظیم است.
 • صفحه نمایش آن رنگی و لمسی است.
 • برای کنترلر، دارای PLC می باشد.
 • این دستگاه جعبه برق صنعتی دارد.
 • برای هدایت محصول، دارای میله راهنما می باشد.
 • جنس نوار نقاله سفارشی است و می تواند یکی از این موارد باشد: PVC، استیل زنجیری، تفلون زنجیری و مدولار.
 • با توجه به درخواست مشتری می توان سرعت موتور را با نصب اینورتر، قابل تنظیم کرد.
 • با توجه به درخواست مشتری می توان انواع جت پرینتر بر روی دستگاه نصب کرد.

قیمت دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک چقدر است؟

عوامل مختلفی در دستگاه لیبل چسبان وجود دارد که بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. این عوامل عبارتند از:

جنس بدنه لیبل زن

یکی از عوامل موثر در قیمت دستگاه لیبل چسبان، جنس بدنه آن است. هر کدام از آن ها قیمت های مخصوصی دارند. اگر قصد دارید در هزینه های خود صرفه جویی کنید مثلا می توانید دستگاهی را خریداری کنید که بدنه آن از جنس آهن باشد زیرا قیمت آهن نسبت به استیل بصرفه تر است.

اینورتر اتیکت زن

به کمک وسیله ای می توان سرعت چرخش موتور های دستگاه لیبل چسبان را کنترل و تنظیم کرد. این وسیله، اینورتر نام دارد که تنظیمات دستگاه را برای مشتری راحت تر می کند. اضافه کردن این آپشن، هزینه خود را دارد که اگر تمایلی به پرداخت هزینه بیشتر ندارید، می توانید از این آپشن، صرف نظر کنید.

کیفیت و نوع موتور برچسب چسبان

دستگاه لیبل چسبان موتور های مختلفی با کیفیت های متفاوتی دارد. شما می توانید یک موتور قیمت مناسب برای دستگاه لیبل چسبان خود انتخاب نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

فاصله انداز لیبل چسبان

با توجه به شرایط تولید در هر کارخانه یا کارگاه، مشتری درخواست می دهد که آپشن فاصله انداز بر روی دستگاه لیبل چسبان خود داشته باشد یا این که نداشته باشد. در صورتی که ظروف و محصولات به صورت به هم چسبیده وارد دستگاه لیبل چسبان می شوند، باید از فاصله انداز استفاده کرد. اما در صورتی که ظروف به صورت جدا از هم می باشند، نیازی به داشتن این آپشن بر روی دستگاه نمی باشد.

سنسور لیبل چسبان

سنسور لیبل، اصله بین دو لیبل را شناسایی کرده و سپس فرمان استپ یا ایست را به موتور کشنده لیبل، می فرستد و از چسبیده شدن چند لیبل بر روی یک محصول جلوگیری می کند.سنسور لیبل انواع مختلفی دارد و بدیهی است که قیمت های متفاوتی نیز دارند. در صورتی که جنس لیبل معمولی باشد می توان از سنسور لیبل معمولی استفاده کرد اما اگر لیبل شیشه ای باشد باید از سنسور لیبل ضخامت سنجس با قیمت نسبتا بالا استفاده کنیم. این قسمت، از آن دست آپشن هایی محسوب می شود که سلیقه ای نیست و باید مطابق با جنس لیبل انتخاب شود در نتیجه با انتخاب سنسور لیبل ارزان قیمت، نمی توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

طول و عرض نوار نقاله

با توجه به اندازه و ابعاد و وزن محصول ، باید از نوار نقاله مناسب استفاده کرد که تاثیر زیادی بر قیمت دستگاه لیبل چسبان خواهد گذاشت.

چرا بهتر است از دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک استفاده کنیم؟

خیلی از تولیدی ها کار لیبل زدن را بر عهده نیروی انسانی می گذارند. این کار باعث می شود هم کیفیت پایین بیاید و هم آن که سرعت کار خیلی کاهش می یابد و امکان بالا رفتن هزینه ها را نیز به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل برای صرفه جویی در زمان، هزینه و … و بالا بردن زیبایی و کیفیت کار بهتر است از دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک استفاده کرد.

با توجه به نوع تولیدات خود و تیراژ آن ها می توانید از دستگاه لیبل چسبان استفاده کنید پس قبل از خرید حتما به نیاز خود توجه داشته باشید.

نکات مهم در خرید لیبل چسبان دستی یا اتوماتیک

لیبل چسبان ، لیبل زن ، اتیکت زن و برچسب چسبان ها به دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم میگردند :

۱- لیبل چسبان های نیمه اتوماتیک :

الف) لیبل چسبان گرد نیمه اتوماتیک :

در این لیبل چسبان مراحل کار بصورت زیر میباشد :

 1. اپراتور وظیفه دارد که ظرف را تک به تک بر روی رولیک مخصوص لیبل چسبان قرار داده
 2. اهرم مربوط به شروع کار را به سمت ظرف هدایت کند
 3. ظرف توسط اهرم مربوطه و دستگاه شروع به چرخش نموده و عملیات الصاق لیبل به انجام میرسد

زمان صرف شده برای یک ظرف در این دستگاه حدود ۶ ثانیه میباشد (این زمان تقریبا با صرف وقتهای اضافه دیگری از سوی اپراتور همراه خواهد بود در نهایت به ۷ الی ۸ ثانیه ختم خواهد شد) بنابراین در عمل شما در دقیقه حدود ۷ ظرف را میتوانید لیبل بزنید و در ساعت حدود ۴۰۰ عدد ( برای جابجایی ظروف لیبل زده نشده و لیبل زده شده نیز باز زمانهای دیگری صرف میگردد )

در این روش برای جاهایی که در روز حدود ۲۰۰۰ عدد ظرف دارند نیاز به یک کارگر تمام وقت دارد که در نتیجه باعث میشود که هزینه کارگری مربوط به لیبل زنی ظرف بالا برود و مقرون به صرفه نیست و برای پوشش هزینه کارگری میبایستی به سمت دستگاه اتوماتیک رفت

ب) لیبل چسبان تخت نیمه اتوماتیک :

در این لیبل چسبان مراحل کار بصورت زیر می باشد :

 1. اپراتور وظیفه دارد که ظرف را تک به تک بر روی نشیمنگاه تعبیه شده ظرف در لیبل چسبان قرار دهد
 2. جک دستگاه که توسط یک واحد فشار منفی لیبل را پوست کنده و بر روی خود آماده دارد با زدن یک پدال به پایین آورده و لیبل را به ظرف میچسباند
 3. پس از چسبیدن لیبل ، جک به سمت بالا حرکت کرده و دستگاه بصورت اتوماتیک لیبل بعدی را به زیر جک هدایت مینماید ( واحد فشار منفی به محض تغذیه لیبل ، میتواند آنرا نگهداری نماید تا اپراتور با پدال مربوطه فرمان الصاق لیبل بعدی را به دستگاه بدهد )

زمان صرف شده برای یک ظرف در این دستگاه حدود ۸ ثانیه میباشد ، ( این زمان تقریبا با صرف وقتهای اضافه دیگری از سوی اپراتور همراه خواهد بود که در نهایت به ۹ الی ۱۰ ثانیه ختم خواهد شد ) بنابراین در عمل شما در دقیقه حدود ۶ ظرف را میتوانید لیبل بزنید و در ساعت حدود ۳۵۰۰ عدد ( برای جابجایی ظروف لیبل زده نشده و لیبل زده شده نیز باز زمانهای دیگری صرف میگردد )

در این روش برای جاهایی که در روز حدود ۲۰۰۰ عدد ظرف دارند نیاز به یک کارگر تمام وقت دارد که در نتیجه باعث میشود ، هزینه کارگری مربوط به لیبل زنی ظرف بالا برود و مقرون به صرفه نیست و برای پوشش هزینه کارگری میبایستی به سمت دستگاه اتوماتیک رفت

نتیجه : در دستگاههای لیبل چسبان نیمه اتوماتیک ، عموما به خاطر هزینه کارگری بالا خرید دستگاه نیمه اتوماتیک مقرون به صرفه نیست ، به علت اینکه کار یک کارگر با لیبل چسبان نیمه اتوماتیک را دستگاه تمام اتوماتیک ظرف مدت یک ساعت به اتمام میرساند

تذکر مهم : برای آن دسته از کسانی که میبایستی از جت پرینتر برای درج تاریخ تولید و مصرف استفاده کنند ، لازم به ذکر است که از تسمه نقاله اتوماتیک لیبل زن میتوانند برای درج تاریخ تولید و مصرف استفاده نمایند و مجددا هزینه کارگری این محصول را به حداقل برسانند . ( بنابراین استفاده از لیبل زن نیمه اتوماتیک توصیه نمیشود )

۲- لیبل چسبانهای تمام اتوماتیک:

الف) لیبل چسبان گرد خطی

ب) لیبل چسبان گرد روتاری

پ) لیبل چسبان گرد بصورت خوابیده مانند لوله آزمایش

ت) لیبل چسبان تخت از سمت بالا

ث) لیبل چسبان تخت یک طرفه

ج) لیبل چسبان تخت دو طرفه

چ) لیبل چسبان سه طرفه (طبق سفارش)

نتیجه گیری :

بهترین خرید دستگاههای لیبل چسبان دستگاههای صنعتی ، خرید از یک کارخانه تولید کننده ایرانی که در شهرک های صنعتی مستقر میباشد صورت گیرد به چند علت :

 1. خرید از کارخانه باعث میشود که شما دستگاه به روز شده تحویل بگیرید .
 2. خرید از کارخانه واسطه را از بین میبرد و کیفیت و سرعت خدمات دهی را بهتر خواهد کرد .
 3. کارخانه تولید کننده به هیچ وجه یک دفتر ساده و کوچک نیست و ریسک کمتری برای خریدار دارد .
 4. تیم خدماتی ، تولیدی ، فنی ، تحقیقاتی و … یک کارخانه از یک شرکت کوچک و یا یک دفتر به مراتب بیشتر و قویتر می باشد .
 5. گارانتی اصل و معتبر مربوط به یک کارخانه تولیدی ایرانی می باشد .
 6. قطعات یدکی دستگاه همگی تولید داخلی بوده و مشتری به هیچ وجه درگیر خدمات خارج از کشور و قیمت قطعات یدکی به دلار نخواهد بود .

لیبل چسبان گرد

لیبل چسبان گرد
لیبل چسبان پنتوماتیک
(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل ، حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای سیستم فاصله انداز ( طبق سفارش ) (۸) دارای سیستم wraparound و آسانسور مربوطه
(۹) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۱۰) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه برچسب چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد

لیبل چسبان گرد پنوماتیک

لیبل چسبان پنتوماتیک
لیبل چسبان گرد
(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng )شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل ، حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای سیستم فاصله انداز ( طبق سفارش ) (۸) دارای سیستم روتاری ( Rotary ) که شامل جک و غلطکهای مربوطه میباشد
(۹) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۱۰) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه لیبل چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد

لیبل چسبان تخت از سمت بالا

(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۸) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه برچسب چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد
لیبل چسبان تخت دو طرفه
لیبل چسبان تخت دو طرفه

لیبل چسبان تخت یک طرفه

(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۸) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی
(۹) دارای سیستم های ردیف کن ، طبقه دوم و فاصله انداز با آسانسورهای مربوطه ( بسته به نوع ظرف و سفارش مشتری ) —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه برچسب چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد

لیبل چسبان تخت دو طرفه

(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۸) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی
(۹) دارای سیستم های ردیف کن ، طبقه دوم و فاصله انداز با آسانسورهای مربوطه ( بسته به نوع ظرف و سفارش مشتری ) —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه برچسب چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد

لیبل چسبان صنایع لبنی

لیبل چسبان لبنی
لیبل چسبان لبنی
(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) قابلیت اتصال به انواع خطوط پرکن و دربند اتوماتیک (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل ، حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای سیستم فاصله انداز ( طبق سفارش ) (۸) دارای سیستم wraparound و آسانسور مربوطه
(۹) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۱۰) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی

لیبل چسبان ویال و لوله آزمایش

لیبل چسبان مخصوص ویالهای دارویی
لیبل چسبان مخصوص ویالهای دارویی
(۱) دارای صفحه مکانیک آلومینیوم یا استیل با تنظیمات مکانیکی و زاویه خورهای مربوطه و آسانسور صلیبی تنظیم موقعیت لیبل (آسانسوری با تنظیم راحت) (۲) مجهز به میکرو کنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD لمسی و ده حافظه لیبل (با منوهای فارسی)
(۳) مخصوص ظروف کوچکی که قابلیت ایستایی ندارند و در زمان لیبل زنی احتمال افتادن آنها میباشد ، مانند : انواع ویال ، لوله آزمایش یا آمپول (۴) دارای موتور پله ای با دقت ۰/۷۲درجه ( ±۱ میلیمتر )
(۵) دارای تنظیمات مهندسی ( .Setup Eng ) شامل : جهت حرکت موتور ، ماکزیموم سرعت خط ، تعیین مدت زمان Auto power off و Label out (۶) دارای تنظیمات اپراتوری شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل ، حساسیت پوسته لیبل ، سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و… ، قابل سفارش در سرعتهای بالا و با استفاده از سرو موتور
(۷) دارای تسمه نقاله رولیک مخصوص (۸) دارای سیستم wraparound و آسانسور مربوطه
(۹) دارای گزارشگر خطای لیبل به زبان فارسی و چگونگی رفع خطای مربوطه (۱۰) دارای کالیبراسیون اتوماتیک لیبل و پوسته به زبان فارسی
(۱۱) قابلیت نصب سیستم اتوماتیک ویال گذار ( خشاب مخصوص ویال ، طبق سفارش ) —————————————- وظیفه ما ساخت دستگاه برچسب چسبان ، بسته به نوع ظرف و مشخصات خط تولید شما میباشد